نتیجه نهایی آزمون کارشناسی ارشد

نتیجه نهایی آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی نیمه دوم شهریور ماه اعلام خواهد شد. کلید نهایی آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم  پزشکی در 28 خردادماه منتشر و نتیجه اولیه کارنامه علمی شرکت کنندگان در نیمه دوم تیرماه اعلام می شود.

نتیجه نهایی لیست پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی در نیمه دوم شهریورماه سال جاری اعلام و ثبت نام دانشجویان در اواخر شهریورماه لغایت هفته اول مهرماه انجام می شود.

بیش از 69 هزار نفر برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی ثبت کرده بودند که از این تعداد، حدود  48 هزار و 446 نفر در ازمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی 1402 شرکت کردند.

اعلام فرصت اعتراضات

محمد مهدی نوروز شمسی با بیان اینکه آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی طی روزهای 4 و 5 خرداد 1402 برگزار شد.

افزود: کلید اولیه آزمون در تاریخ 7 لغایت 11 خردادسال جاری در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی درج شد.

داوطلبان در این بازه زمانی فرصت دارند تا اعتراض خود را در سایت ثبت کنند.

نتیجه نهایی آزمون کارشناسی ارشد

به سایت کنکور ارشد وزارت بهداشت خوش آمدید. این سایت یکی از بهترین و موثرترین راه‌هایی است. که برای آمادگی بهتر داوطلبان کنکور ارشد وزارت بهداشت و خدمات دهی به آن‌ها در نظر گرفته شده است.

در سایت کنکور ارشد وزارت بهداشت، می‌توانید. از محتوای آموزشی با کیفیت بالا و مطابق با جدیدترین تغییرات آزمون کنکور ارشد وزارت بهداشت بهره‌مند شوید. همچنین، محصولات کنکوری متنوعی مانند کتاب، جزوه، تست و… برای شما در این سایت قرار گرفته است. که به شما در آمادگی بهتر برای شرکت در آزمون کنکور ارشد کمک می‌کند.

با استفاده از سایت ما، شما به راحتی می‌توانید به نمونه سوالات کنکور ارشد وزارت بهداشت دسترسی داشته باشید. با حل مسائل و تمرین‌های متنوع، بهترین آمادگی را برای شرکت در آزمون کنکور ارشد وزارت بهداشت به دست آورید.

برای راحتی شما، محصولات کنکوری مانند کتاب. جزوه و تست در سایت ما به صورت آنلاین و دانلودی قابل دریافت هستند. همچنین، با توجه به نیازهای شما، می‌توانید از خدمات مشاوره و راهنمایی نیز استفاده کنید.

با استفاده از سایت کنکور ارشد وزارت بهداشت، شما به سادگی می‌توانید. به محتوای آموزشی، محصولات کنکوری و خدمات مشاوره دسترسی داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات، محصولات و قیمت‌ها، می‌توانید به بخش مربوطه در سایت ما مراجعه کنید. در صورتی که سوال یا نیاز به راهنمایی دارید، می‌توانید با ما تماس بگیرید.

جهت ورود به سایت جامع رادیولوژی کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست