مصوبه پذیرش دانشجویان ارشد از رشته های غیر مرتبط

مصوبه پذیرش دانشجویان ارشد از رشته های غیر مرتبط به صورت کلی لغو شد

سید جلال موسوی، مدیرکل دفتر تدوین و راهبری اسناد و سیاست‌های آموزش و پژوهش ستاد علم و فناوری دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی:

ممنوعیت پذیرش دانشجویان کارشناسی ارشد از رشته های غیر مرتبط به صورت کلی لغو شده است. و تمامی دانشجویان می توانند امسال و سال های آتی از رشته های غیر مرتبط وارد دوره کارشناسی ارشد شوند.

مصوبه پذیرش دانشجویان ارشد از رشته های غیر مرتبط

جهت ورود به سایت جامع رادیولوژی کلیک کنید.

تغییر حق بیمه تامین اجتماعی برای دستمزدهای مازاد بر ۲ برابر حداقل حقوق

حق بیمه سهم دولت، کارفرما و بیمه شده تامین اجتماعی برای مابه التفاوت دستمزد‌‌های مازاد بر ۲ تا ۵ برابر حداقل دستمزد قانون کار به ترتیب ۱۵، ۲۰ و ۸۵ و برای ما به التفاوت دستمزد‌‌های مازاد بر ۵ برابر حداقل دستمزد قانون کار به ترتیب ۰، ۱۹ و ۱۱ خواهد بود.

بر اساس ماده 65 لایحه برنامه هفتم توسعه، پس از لازم الاجرا شدن این قانون حق بیمه سهم دولت، کارفرما و بیمه شده در سازمان تأمین اجتماعی با رعایت ماده (29) قانون تامین اجتماعی برای مابه التفاوت دستمزد‌‌های مازاد بر 2 تا 5 برابر حداقل دستمزد قانون کار به ترتیب 15، 20 و 85 و برای ما به التفاوت دستمزد‌‌های مازاد بر 5 برابر حداقل دستمزد قانون کار به ترتیب 0، 19 و 11 خواهد بود.

تبصره 1- پس از لازم الاجرا شدن این قانون در صندوق‌‌های بازنشستگی لشکری و کشوری حق بیمه سهم کارفرما و بیمه شده برای ما به التفاوت دستمزد‌‌های مازاد بر 2 تا 5 برابر حداقل دستمزد قانون کار به ترتیب 12.5 و 10 و برای مابه التفاوت دستمزد‌‌های مازاد بر 5 برابر حداقل دستمزد قانون کار به ترتیب 11.5 و 11 خواهد بود.

تبصره 2- در سایر صندوق‌‌های بازنشستگی سطح بندی و ترکیب کسور بازنشستگی سهم بیمه شده و کارفرما به پیشنهاد دبیرخانه شورای عالی رفاه و تأمین اجتماعی و تأیید وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به تصویب هیات وزیران‌ می‌رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست