جدیدترین تغییرات آیین‌نامه پذیرش دکتری بدون آزمون۱۴۰۲.  معاونت آموزشی وزارت علوم در بخشنامه‌ای به روسای دانشگاه‌ها جدیدترین تغییرات آیین‌نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی دکتری را اعلام کرد.

بخشنامه مذکور به این شرح است. پیرو ابلاغ آیین نامه‌های پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی دکتری مصوب سال ۱۴۰۱ و بر اساس هفتاد و نهمین جلسه شورای هدایت استعدادهای درخشان در خصوص اجرای بند ۳-۲ ماده ۳ ابلاغیه شماره ۲.۳۰۷۸۶۲ تاریخ ۱۷ دی ۱۴۰۱. (از تاریخ دانش آموختگی متقاضی تا اول مهرماه سال پذیرش در دوره دکتری بیش از دوسال نگذشته باشد) مصوبه زیر برای استحضار و اجرا ابلاغ می شود.

دانشگاه اختیار دارد. برای پذیرش بدون آزمون سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ متقاضیانی که پیش از ابلاغ آیین نامه های یاد شده. (مصوبه شماره ۲.۳۰۷۸۶۲ تاریخ ۱۷ دی ۱۴۰۱ و مصوبه شماره ۲.۳۷۹۶۰۲ تاریخ ۱۸ اسفند ۱۴۰۱) دانش آموخته شده و براساس مصوبه قبلی برنامه ریزی کرده اند اجرای بند یاد شده را طبق روال گذشته انجام دهد، همچنین دانشگاه موظف به اطلاع رسانی آیین نامه مصوب سال ۱۴۰۱ به متقاضیان جهت آگاهی از ضوابط پیش بینی شده در سال‌های آتی است.

جدیدترین تغییرات آیین‌نامه پذیرش دکتری بدون آزمون۱۴۰۲

جهت ورود به سایت جامع رادیولوژی کلیک کنید.

با سلام، به سایت کنکور ارشد وزارت بهداشت خوش آمدید.

جدیدترین تغییرات آیین‌نامه پذیرش دکتری بدون آزمون۱۴۰۲

این سایت یکی از بهترین و موثرترین راه‌هایی است. که برای آمادگی بهتر داوطلبان کنکور ارشد وزارت بهداشت و خدمات دهی به آن‌ها در نظر گرفته شده است.

در سایت کنکور ارشد وزارت بهداشت، می‌توانید. از محتوای آموزشی با کیفیت بالا و مطابق با جدیدترین تغییرات آزمون کنکور ارشد وزارت بهداشت بهره‌مند شوید. همچنین، محصولات کنکوری متنوعی مانند کتاب، جزوه، تست و…

برای شما در این سایت قرار گرفته است. که به شما در آمادگی بهتر برای شرکت در آزمون کنکور ارشد کمک می‌کند.

با استفاده از سایت ما، شما به راحتی می‌توانید. به نمونه سوالات کنکور ارشد وزارت بهداشت دسترسی داشته باشید. و با حل مسائل و تمرین‌های متنوع، بهترین آمادگی را برای شرکت در آزمون کنکور ارشد وزارت بهداشت به دست آورید.

برای راحتی شما، محصولات کنکوری مانند کتاب، جزوه و تست در سایت ما به صورت آنلاین و دانلودی قابل دریافت هستند.

همچنین، با توجه به نیازهای شما، می‌توانید از خدمات مشاوره و راهنمایی نیز استفاده کنید.

با استفاده از سایت کنکور ارشد وزارت بهداشت، شما به سادگی می‌توانید به محتوای آموزشی، محصولات کنکوری و خدمات مشاوره دسترسی داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات، محصولات و قیمت‌ها، می‌توانید به بخش مربوطه در سایت ما مراجعه کنید.

در صورتی که سوال یا نیاز به راهنمایی دارید، می‌توانید با ما تماس بگیرید.

با تشکر از انتخاب شما، سایت کنکور ارشد وزارت بهداشت منتظر حضور شماست.

برگرفته از سی مستر

با تشکر از انتخاب شما، سایت کنکور ارشد وزارت بهداشت منتظر حضور شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست