تغییر نحوه برگزاری مصاحبه دکتری دانشگاه تهران درسال۱۴۰۲

معاون آموزشی دانشگاه تهران گفت. این دانشگاه در مقایسه با سال گذشته تعداد مصاحبه‌کننده‌های خود را برای بررسی دقیق وضعیت پذیرفته‌شدگان عملی دکتری افزایش داده و تیم‌های مصاحبه‌کننده از تعداد نفرات بیشتری تشکیل شده‌اند.

دکتر محمود کمره‌ای در گفتگو با ایسنا، با تاکید بر اینکه حد نصاب‌های پذیرش دکتری دانشگاه تغییر نداشته است، گفت: امسال بیش از ۱۰۰۰ داوطلب دکتری بعد از طی فرایند مصاحبه علمی در این دانشگاه پذیرفته خواهند شد.

وی ضمن بیان این مطلب به رویکرد دانشگاه تهران در پذیرش دانشجوی دکتری سال ۱۴۰۲ اشاره کرد و گفت: ما در این دانشگاه بر اساس آیین نامه وزارت علوم و دستورالعملی که وجود دارد اقدام به پذیرش دانشجوی دکتری می کنیم که بخشی از این دستورالعمل ها به حوزه کمّی و بخشی نیز به امر کیفیت بخشی در پذیرش داوطلبان تاکید دارد.

تغییر نحوه برگزاری مصاحبه دکتری دانشگاه تهران درسال۱۴۰۲

وی در ادامه تصریح کرد: در عرصه کمّی داوطلبان دکتری بر اساس میزان فعالیت ها و تلاش‌های علمی خود مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و در بخش مصاحبه داوطلبان نیز به مباحث کیفی داوطلب تاکید داریم.

معاون آموزشی دانشگاه تهران به مهم‌ترین تغییر این دانشگاه در زمینه ارزیابی علمی. پذیرفته شدگان دکتری برای سال جاری اشاره کرد. و گفت. این دانشگاه در مقایسه با سال گذشته تعداد مصاحبه کننده‌های خود را برای بررسی دقیق وضعیت پذیرفته شدگان عملی دکتری افزایش داده است. و تیم های مصاحبه کننده ما از تعداد نفرات بیشتری تشکیل شده‌اند.

معاون آموزشی دانشگاه تهران ظرفیت پذیرش داوطلبان دکتری در این دانشگاه را بیش از ۱۰۰۰ نفر اعلام کرد. و افزود. این داوطلبان پس از قبولی در مصاحبه علمی، در دانشگاه تهران پذیرفته خواهند شد. تغییری در حد نصاب های دانشگاه درمقایسه با سال گذشته نداشتیم.

معاون آموزشی دانشگاه تهران در پایان درباره وضعیت رشته‌های کم طرفدار در دانشگاه‌ه. با بیان اینکه دانشگاه‌های کشور در پذیرش برای برخی رشته ها با عدم استقبال و یا کمبود داوطلب مواجه هستند. و این مسال موجب می‌شود بعضا صندلی‌های دانشگاه ها خالی از دانشجو بماند. تصریح کرد. متأسفانه تعداد داوطلبان این رشته ها که اغلب علوم پایه هستند کمتر از ظرفیت های اعلامی است. اگر چه این وضعیت در دانشگاه های بزرگ و همچنین دانشگاه تهران وجود ندارد. اما باید ما نیز در این‌زمینه  احساس خطر کنیم.

تغییر نحوه برگزاری مصاحبه دکتری دانشگاه تهران درسال۱۴۰۲

جهت ورود به سایت جامع رادیولوژی کلیک کنید.

با سلام، به سایت کنکور ارشد وزارت بهداشت خوش آمدید.

تغییر نحوه برگزاری مصاحبه دکتری دانشگاه تهران درسال۱۴۰۲

این سایت یکی از بهترین و موثرترین راه‌هایی است. که برای آمادگی بهتر داوطلبان کنکور ارشد وزارت بهداشت و خدمات دهی به آن‌ها در نظر گرفته شده است.

در سایت کنکور ارشد وزارت بهداشت، می‌توانید. از محتوای آموزشی با کیفیت بالا و مطابق با جدیدترین تغییرات آزمون کنکور ارشد وزارت بهداشت بهره‌مند شوید. همچنین، محصولات کنکوری متنوعی مانند کتاب، جزوه، تست و…

برای شما در این سایت قرار گرفته است. که به شما در آمادگی بهتر برای شرکت در آزمون کنکور ارشد کمک می‌کند.

با استفاده از سایت ما، شما به راحتی می‌توانید. به نمونه سوالات کنکور ارشد وزارت بهداشت دسترسی داشته باشید. و با حل مسائل و تمرین‌های متنوع، بهترین آمادگی را برای شرکت در آزمون کنکور ارشد وزارت بهداشت به دست آورید.

برای راحتی شما، محصولات کنکوری مانند کتاب، جزوه و تست در سایت ما به صورت آنلاین و دانلودی قابل دریافت هستند.

همچنین، با توجه به نیازهای شما، می‌توانید از خدمات مشاوره و راهنمایی نیز استفاده کنید.

با استفاده از سایت کنکور ارشد وزارت بهداشت، شما به سادگی می‌توانید به محتوای آموزشی، محصولات کنکوری و خدمات مشاوره دسترسی داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات، محصولات و قیمت‌ها، می‌توانید به بخش مربوطه در سایت ما مراجعه کنید.

در صورتی که سوال یا نیاز به راهنمایی دارید، می‌توانید با ما تماس بگیرید.

با تشکر از انتخاب شما، سایت کنکور ارشد وزارت بهداشت منتظر حضور شماست.

برگرفته از سی مستر

با تشکر از انتخاب شما، سایت کنکور ارشد وزارت بهداشت منتظر حضور شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست