اعلام نتایج دکتری بدون کنکور دانشگاه اصفهان۱۴۰۲. اسامی پذیرفته‌شدگان دکتری بدون آزمون استعدادهای درخشان دانشگاه اصفهان برای سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ اعلام شد.

بنابر اعلام این دانشگاه، پیرو فراخوان پذیرش دکتری بدون آزمون دانشگاه اصفهان برای سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳.  و انجام مصاحبه و بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی متقاضیان توسط گروه‌های آموزشی، نتیجه اولیه پذیرش مطابق با لینک زیر اعلام می‌گردد.

دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه اصفهان، موارد مهم زیر را به اطلاع می‌رساند.

۱- نتیجه پذیرش به صورت اولیه و غیرقطعی است. و پذیرش اولیه در این مرحله هیچگونه حقی را برای متقاضیان ایجاد نمی‌کند. بدیهی است. قطعی شدن پذیرش منوط به تایید نهایی پذیرش توسط سازمان سنجش آموزش کشور است. و احراز صلاحیت عمومی دانشجویان ضروری است.

دکتری بدون کنکور دانشگاه اصفهان۱۴۰۲

۲- پذیرفته شدگان دانشگاه اصفهان در صورت قبولی در یک دانشگاه دیگر (چه از طریق کنکور یا از طریق پذیرش بدون آزمون). و تمایل به انصراف از پذیرش در دانشگاه اصفهان، حداکثر تا ۴۸ ساعت بعد از اعلام نتیجه کنکور دکتری توسط سازمان سنجش، فرم انصراف را طبق دستورالعمل ذکر شده.

در فرم تکمیل و از طریق آدرس ایمیل متقاضی که در زمان ثبت نام در سامانه گلستان درج شده. به آدرس ایمیل estedad@dean.ui.ac.ir ارسال و تاییدیه وصول ایمیل را دریافت نمایید.

  • تمام عواقب ناشی از عدم انصراف در زمان مقرر به عهده شخص متقاضی است. و دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه اصفهان در این زمینه هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

۳- افراد پذیرفته شده‌ای که قصد انصراف ندارند. و تمایل دارند. اطلاعات آن‌ها زودتر ثبت شود. یک ایمیل با عنوان «درخواست ثبت اطلاعات پذیرش در پرتال سازمان سنجش» به آدرس estedad@dean.ui.ac.ir ارسال نمایند.

تا دفتر استعدادهای درخشان زودتر نسبت به ثبت اطلاعات ایشان در پرتال اقدام نماید. لطفا در ایمیل ارسالی نام و نام خانوادگی، شماره پرونده و رشته/گرایش قبولی را اعلام نمایید.

۴- شایان ذکر است پس از پایان مهلت انصراف، مشخصات پذیرش تمام پذیرفته شدگانی که انصراف نداده‌اند. در پرتال سازمان سنجش ثبت خواهد شد.

۵- جایگزینی داوطلبان ذخیره پس از اتمام زمان انصراف (شهریور ماه) انجام خواهد شد و نتیجه به صورت تلفنی به افراد جایگزین اطلاع‌ رسانی می‌گردد.

۶- نحوه و زمان ثبت نام پذیرفته شدگان نهایی استعدادهای درخشان، در شهریورماه از طریق پایگاه اطلاع‌ رسانی حوزه معاونت آموزشی دانشگاه اطلاع‌ رسانی خواهد شد. و پذیرفته شدگان ملزم هستند.

اخبار مربوط به ثبت نام را از طریق پایگاه اطلاع‌ رسانی فوق پیگیری و در موعد مقرر نسبت به انجام مراحل ثبت نام اقدام فرمایند.

۷- پذیرفته شدگانی که تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ در مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل نشوند، لغو پذیرش خواهند شد.

اعلام نتایج دکتری بدون کنکور دانشگاه اصفهان۱۴۰۲

جهت ورود به سایت جامع رادیولوژی کلیک کنید.

با سلام، به سایت کنکور ارشد وزارت بهداشت خوش آمدید.

اعلام نتایج دکتری بدون کنکور دانشگاه اصفهان۱۴۰۲

این سایت یکی از بهترین و موثرترین راه‌هایی است. که برای آمادگی بهتر داوطلبان کنکور ارشد وزارت بهداشت و خدمات دهی به آن‌ها در نظر گرفته شده است.

در سایت کنکور ارشد وزارت بهداشت، می‌توانید. از محتوای آموزشی با کیفیت بالا و مطابق با جدیدترین تغییرات آزمون کنکور ارشد وزارت بهداشت بهره‌مند شوید. همچنین، محصولات کنکوری متنوعی مانند کتاب، جزوه، تست و…

برای شما در این سایت قرار گرفته است. که به شما در آمادگی بهتر برای شرکت در آزمون کنکور ارشد کمک می‌کند.

با استفاده از سایت ما، شما به راحتی می‌توانید. به نمونه سوالات کنکور ارشد وزارت بهداشت دسترسی داشته باشید. و با حل مسائل و تمرین‌های متنوع، بهترین آمادگی را برای شرکت در آزمون کنکور ارشد وزارت بهداشت به دست آورید.

برای راحتی شما، محصولات کنکوری مانند کتاب، جزوه و تست در سایت ما به صورت آنلاین و دانلودی قابل دریافت هستند.

همچنین، با توجه به نیازهای شما، می‌توانید از خدمات مشاوره و راهنمایی نیز استفاده کنید.

با استفاده از سایت کنکور ارشد وزارت بهداشت، شما به سادگی می‌توانید به محتوای آموزشی، محصولات کنکوری و خدمات مشاوره دسترسی داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات، محصولات و قیمت‌ها، می‌توانید به بخش مربوطه در سایت ما مراجعه کنید.

در صورتی که سوال یا نیاز به راهنمایی دارید، می‌توانید با ما تماس بگیرید.

با تشکر از انتخاب شما، سایت کنکور ارشد وزارت بهداشت منتظر حضور شماست.

برگرفته از سی مستر

با تشکر از انتخاب شما، سایت کنکور ارشد وزارت بهداشت منتظر حضور شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست